NAŠE MISE


Naše mise spočívá ve zvyšování kvality firem na českém trhu a zlepšování zákaznických zkušeností prostřednictvím digitální transformace.

NAŠE VIZE


Naším hlavním cílem je posunout trh tak, aby zákaznická zkušenost (CX) byla vždy na prvním místě. Naším hnacím motorem je zákaznicky orientovaný přístup (Customer Centricity), zážitek zákazníka a produkty či služby, které řeší skutečné problémy zákazníků. Tento přístup můžete vidět ve všem, co děláme, od strategie a analýzy dat po finální IT řešení.

Specifické služby

CX
Framework


Strukturovaný metodický rámec pro komplexní plánování, hodnocení, zlepšování interakcí a řízení změn, jehož cílem je dosažení co nejlepší zákaznické zkušenosti, například Change Management, Service blueprint, Customer Experience (CX)

Customer
Recognition


Aktivity zaměřené na identifikaci, rozpoznávání a pamatování si chování zákazníků, aby mohl být klientovi nebo zákazníkovi poskytnut personalizovaný a relevantní zážitek, například Value Proposition Design, Mapování zákaznické cesty, Výzkum a analýzy

TechConsulting & Solutions​


Služby související s výběrem, vývojem a implementací komplexních informačních systémů, aplikací a nástrojů, například Product/Service Design, Company Vision & Business Goals

Data
Strategy​


Definování datové strategie zahrnuje soubor aktivit, které mají významný dopad na schopnost klienta dosáhnout svých obchodních cílů a strategicky se rozvíjet pomocí dat

Data Marketing & Automation


Definice a zavedení procesu pro sběr, analýzu a využívání informací pro cílené zapojení zákazníků a optimalizaci obchodních marketingových strategií

Design Thinking & Design Sprint​


Soubor aktivit zaměřených na kreativní a uživatelsky orientované řešení a jejich validaci

Etnetera Sense Team

Jiří Štěpán | CEO, Data Driven Consultant​

Jiri_Stepan

S dvacetiletými zkušenostmi v online projektech, zakládáním a vedením společností, usiluji o využití těchto znalostí jak v profesním, tak v osobním životě. Naši práci v Etnetera Sense vnímám jako vynikající nástroj pro pomoc společnosti v digitalizaci a zlepšení funkčnosti systémů, na kterých jsme více či méně závislí.

Ve svém soukromém životě si užívám tvoření věcí, které generují další hodnotu. Ponoření se do nových témat mě velmi motivuje, stejně jako jízda na kole přírodou nebo cestování s rodinou.

Petr Hingar | Business Consultant, IT Business Solution

Své odborné znalosti primárně uplatňuji v oblasti technologického poradenství. Hlavně se zaměřuji na strategii, zejména pro segmenty FSI a ICT, včetně navrhování řešení a technických specifikací. Umím přesně definovat potřeby a efektivně identifikovat potenciální stresové a dopadové zóny před provedením navrhovaných kroků.

Rád sdílím své cestovatelské zkušenosti prostřednictvím fotografických snímků zachycených během mých cest, často v poměrně odlehlých zemích.

Petr_Hingar

Filip Mandík | Business Consultant, Team Leadership Consultant

Filip_Mandik

Více než 15 let se specializuji na vývoj vizí a realizaci produktů a služeb. Můj přístup ke strategii a obchodním případům je založen na porozumění cílovým skupinám, analýze dat, validaci prototypů, MVP (minimálně životaschopných produktech) a také intuici. Řídím se principem, že konzistence a udržitelnost jsou důležitější než krátkodobá spokojenost nebo okamžité zisky. Mým cílem je vytvářet přidanou hodnotu a zapojovat se do aktivit, které mají pozitivní dopad na společnost. To zahrnuje nejen soulad s vizí Sense, ale také učení se od mých dětí a zpochybňování perspektiv prostřednictvím nich.

Nespokojím se s pouhým udržováním stávajícího stavu.

Jakub Eliáš | Business Consultant

S mými devíti lety zkušeností v technickém a procesním poradenství se snažím zlepšovat uživatelské zážitky prostřednictvím řízení projektů a agilních metod vývoje.

Mimo svůj profesní životě je mou hlavní motivací úsměv mé malé dcery a možnost pracovat v rodinně přívětivém režimu nebo na dálku odkudkoli na světě.

Jakub_Elias

Jiří Leider | Business Consultant

Jiri_Leider

Více než 18 let se věnuji procesní optimalizaci, efektivitě, digitalizaci a projektovému managementu v různých sektorech, zejména pak ve finančním sektoru, zahrnujícím banky, pojišťovny nebo fintech společnosti, a v telekomunikačním sektoru. Mám zkušenosti s inovacemi, digitální transformací, nebo například s výběrem a implementací CRM, CMS, klientských portálů a dalších systémů. Zaměřuji se také na obslužné modely, které mají dopad na zákaznickou zkušenost (CX).

Kromě práce si rozšiřuji obzory v kajaku na hladině divokých řek nebo při studiu designu informačních služeb.

Libor Krsek | Business Consultant

S osmnáctiletou zkušeností v různých profesních rolích jsem se věnoval zlepšování procesů a produktů. Podílím se na digitalizaci podniků, především v sektorech ICT, maloobchodu a e-commerce.

Kromě digitální strategie, analýzy procesů, BPMN diagramů, metodologií a popisů případů užití ode mě můžete očekávat širokou perspektivu, která je neustále rozšiřována před univerzitními studenty a prostřednictvím hledáčku fotoaparátu.

Libor_Krsek

Petr Kovalčík | Business Consultant

Petr_Kovalcik

Mé vzdělání v oblasti marketingu, ekonomie a strategické komunikace na dvou státních univerzitách mi poskytlo pevný základ. Vynikám v projektech, kde je klíčový zákaznicky orientovaný přístup. Konkrétně to zahrnuje zaměření se na mapování zákaznických cest, design služeb a produktů, nebo vymýšlení a inovace vhodných metodik workshopů pro specifické segmenty.

Kromě práce se soustředím na jízdu na prkně, ať už jde o snowboarding, skateboarding nebo surfing. Tento koníček kombinuji s cestováním a vyhledávám neobvyklých míst.

Šárka Divišová | Marketing Manager

S 17 lety zkušeností v oblasti marketingu a médií jsem přesvědčen, že marketing není jen o strategiích a záměrech; měl by to být skutečný příběh postavený na pevných a autentických základech.

Zbytek je jen otázkou kreativity, rozpočtu a stanovených cílů. Podobně výběr správného jednokolejového vozidla je pro mě prvním krokem k pocitu hmatatelné svobody.

Sarka_Divisova

Chcete být součástí týmu Etnetera Sense?

V současné době nemáme žádnou volnou pozici. Pokud i přesto máte pocit, že byste mohli přispět ke zlepšení našeho týmu, kontaktujte nás prosím na adrese sense.hr@etnetera.cz nebo vyplňte níže uvedený formulář.